. .
.
Täna on kolmapäev, 19.06.2019, kell on 10:26       
kasutaja: parool: Registreeru?
. Värsked luuletused .
   
« Eelmine  Leht: 1  2  3  ...   296  297  298  299  300  

vaikus

Istun omaette ja tunnen miskit et mind piinab ja ei anna rahu, olen ilma Sinuta kurb, kallis Jaana, ma ei suuda enam olla ilma Sinuta!
Jaanale
Lisas: koer110791 @ 2013-07-10 Hinne: 5


Vaikus küünalde keskel

Vaikus küünalde keskel ja tuba pime, küünla valgel istun Sinuga siin toas ja õrnalt emban Sind ja vaatan Sulle silma, suudlen Sinu huuli! Vaikus matab taeva, miski andis mulle jõudu ja energiat elamiseks! Kuulen Sinu hingamist ja kuulen Sinu südame lööke, istun voodil Sinuga ja vaatan neid samu küünlaleeke mis meid ümbritseb ja hoian sinu kätt. Sõna lausumata vaikime ja õhtust naudime ja klaasike veini meie käes, magus suudlus ja magus uni meie ees! Lumi on maas ja kardinad meil akna ees, lilled vaasis ja põranda valgus kurvalt lõõmab, meie südametuksed kostuvad vaid meie kõrvu! Kallis Jaana, tean mis tahad veel et ma teeksin Sulle välja, öine hõng on meie ees ja värske maine õhk meie sees! Ma ei suuda hetkegi olla Sinuta ! Paigas kus ma olin on nüüdseks võõraks jäänud! Täna, mil ma Sinu juurde kolisin elama on alanud uus elu, südames on keegi kes minust hoolib ikka veel ja veel, see oled ju Sina ise kalis Jaana! Tahaks olla Sinu kaisus ja tunda Sinu õrna soojust! Kallis, ma tahan et Sa mõistaksid mind nagu minagi mõistan Sind! Kallis, mul on selline igatsus Sinu järele et nutan siiani omas hinges!
Armastus
Lisas: koer110791 @ 2013-07-04 Hinne: 3.67


Mina ja Sina, meie kahekesi koos!

Mina ja Sina, kahekesi koos on mõnusam ja soojem! Kallis Jaana, ma tahan olla Sinu kätte vahel ja magada Su juures alati. Alati kui mind embad, hakkab soojem mul. Tahan et Sa suudleksid mind ja mina suudlen Su pehmeid huuli. Tahan panna oma käed Sinu ümber ja magad Su kaisus ja kuulan Sinu hingamist. Ma kuulen Sinu südamelööke! Sa mõjud mulle hästi ja suudad terveks mind ravida! Ma ei suuda enam kaua oodata ja kohe jooksen Su kätte vahele! Õues kallab vihma nagu oa varrest, kätte jõudis talv, sellest hoolimata on mul Sinuga hea! Sa soojendad mu keha alati, küünalde sees me oleme ja kuulan vaikselt Sinu hingamist, olen arglik veidi aga miski mind õnnnelikumaks ei tee kui Sina suudad rõõmustada mind! Muusika on vaikne ja romantika meil toas! Me kahekesi vaid toas oleme ja meid ei huvita siin kohal enam miskit muud, vaid see et Sinuga olla saaksin! Meis on paljugi ühist ja head ja sooja, pole vahet mis mind riivab aga tähtis on see et alles oled mul!
Õhtune aeg
Lisas: koer110791 @ 2013-07-04 Hinne: 5


Vabadus

Nüüd see siis käes, aeg mil ma kolisin Sinuga kokku elama, seda on raske kirjeldada, on usukumatu et ma Su üles leidsin! Kallis, Sind suudeldes & emmates, tulevad mulle õnnepisarad silma, ma ei suuda neid enam tagasi hoida, igatsus tapab mind siiani, tahaksin väga olla Su kaisus ja alati! Ükskõik mis ka ei juhtu minuga, oleme alati me kaks. See tunne mis ma tunnen on uskumatult hea ja lõõgastav. See tunne ja see aeg annab mulle jõudu ja aeg parandab kõik praod. Ma kuulan üksi oma ette vaikuse muusikat, see lausa paitab minu kõrvu ja kõrvad lausa puhkavad sellest! Ma siiamaani ei suuda uskuda et kuidas see võis meid kokku viia, see armastus on rohkem kui armastus, see on tõde ja õigus! Ma ei suuda enam Sinust lahus olla, ma aina rohkem ja rohkem vajan Sind, mis see olla võis aga see on midagi kirjeldamatut. Õhtu mil me koos istume kahekesi toas on romantiline, küünlad põlevad seal reas! Sinu kehapuudutus ja soojus teevad õnnelikuks meid. Su kehakeel on rohkemat ja enamat kui lihtsalt kehakeel. Olen Sinu pärast kõigeks valmis ja olen valmis oma hinge Sulle müüma, päev haaval juuksed on meil hallid peas ja see armastus ei lõppe ealeski, sest see mil me polnud kaua koos elanud on käes, see oleks nagu alles juhtunud aga tegelikult oleme me koos olnud üle mitme aasta! Saa aru kallis, see valu mis minus rändas on välja läinud minust! Miski mind ei takista elamast, ma löön aja parajaks Sinu juures olles! Need päevad mil ma Sinuga siin olen elanud on alanud alati rõõmsalt ja lõppevad ka kiirelt ja rõõmsalt! Eks meil kõigil ole raskusi aga me saame neist ka lõppuks üle ja elu läheb edasi, öeldakse ju et juhtub ka parimates peredes ja juhtub ka parimatel päevadel! Nii uskumatu kui see ka pole on sulatõsi lugu:)!
Armsamale
Lisas: koer110791 @ 2013-07-03 Hinne: 5


romantiline aeg

Kallis, ma tahan Sulle rääkida seda et see mida ma tunnen on tunne mida igapäev ei leia aga see on erakordselt mõnus tunne! Tahan Sulle näidata, mis tähendab tõeline ROMANTILINE AEG, see aeg on erakordselt eriline, kuna selleks on ka pühendatud Sulle see kiri! Sa oled mulle maailma kallim inimene keda ma ka üles leidsin. Ma räägin Sinuga otse ja tahan et embaksid mind ja suudleksime teineteist! Oleme teineteise kõrval ja vaatame küünlaid ja mängib see lugu!http://www.youtube.com/watch?v=W2yk1lsi9RM

Erakordselt eriline muusika ja see hetk on mul silme ees
Jaanale pühendatud
Lisas: koer110791 @ 2013-07-02 Hinne: 5


Mõeldes sinule...

Mõeldes sinule, tahan sind saada,
nähes sind, jookseb mul suu vett.
Võttes sind alasti, tõused mu iha,
saades sind ei loobu sust iial...
TAHAN JÄÄTIST:-)
Lisas: kass @ 2013-06-30 Hinne: 1


Õhtu tuuled

Kaunid õrnad õhtu tuuled,
suudelgu sind salaja.
Kuni ükskord minu huuled,
suudlevad sind armuga.
suudlus
Lisas: kass @ 2013-06-30 Hinne: -


Armastus on nagu tuul,
vahel külm ja vahel kuum.
See on see tunne,
mis võtab pea.
See on see tunne,
mis ei unune eal.
armastus
Lisas: kass @ 2013-06-30 Hinne: -


Pehmete huulte magus maik.
su süda soe, mu lemmik paik.
Puudutus hell mööda mu keha,
erutab meeli, õhutab iha.
puudutus, erutus
Lisas: kass @ 2013-06-30 Hinne: -


Igatsus

Amelen sohvaga,
flirdin telekaga,
hommikust söön rösteriga,
kui sind varsti ei näe,
hakkan suhtlema tolmuimejaga.
sohva, telekas, röster, tolmuimeja
Lisas: kass @ 2013-06-30 Hinne: 5

« Eelmine  Leht: 1  2  3  ...   296  297  298  299  300  
. .