. .
.
Täna on esmaspäev, 23.05.2022, kell on 15:18        Ajutiselt on sisselogimine peatatud
. Kasutaja koer110791 lisatud luuletused .
   
« Eelmine  Leht: 1  2  3  4  5  6   Järgmine »

emotsioonid meie vahel (jätk)

Romantilisel õhtul silmad vaikselt sulen,
Ootan pikisilmi sind ja kuulen vaikseltki,
Keegi tuleb minu juurde ja vaikseltki,
Kõrva sosistab et Sind ainult armastan!

Nüüd avan silmad taas ja vaatangi Sulle,
Siis torman Sinu juurde ja vaikselt kuulen,
Et avad ukse Sina ja istud kurvalt maha,
Tasa nutad Sa ja mina olen kurb ja nukker!

Nukker on mu meel et ära läksid Sa,
Nii ootamatult et ei teatanud Sa,
Kallis, palun kuula mind ära ja,
Ära nuta, kuula et Sind armastan!

Kahju Sinust kallis aga nii see on,
Palun mõista mind kullakene ka,
Kurb aga tõsi, tõsi aga kurb,
Oled minu kätte vahel ja magad!

Küünlad põlevad meil toas ja,
Vaikus matab taeva ja hääl,
On kuskile kadunuks jäänud,
Kuulen Sinu nuukseid ja nutad!

Akna taga vihma kallab,
Kardinad meil akna ees,
Ära karda kalis et Sind jätan,
Ma ei suuda enam olla üksinda!

Miskit vabaks mind lasi,
Sinu poole tõmbab ka,
Olen Sinuga nüüd ma,
Kuulen Sinu häält praegu!
kallimale
Lisas: koer110791 @ 2013-08-30 Hinne: 5


emotsioonid meie vahel

Tunded tekitava emotsioone,
Taas ja taas olen õnnetuna,
Istun vaikselt omas toas,
Mõtlen Sinu tunnetele!

Ma mõistan kui raske,
Vahel endal elada on,
Üks lõpputu rida valet,
Ei taha iialgi lõppeda!

Aga sellel on nüüd lõpp,
Alustan uuelt, puhatalt,
Lehe mis mind suunabki,
Sinu poole tormama!

Emotsioone jagame,
Tundeid samuti jagan,
Ei taha olla enam üksi,
Olen liiga üksik hunt!

Kahekesi olles on hea,
Mõtteid Sulle avan ja,
Seda kõike tehes oma,
Kindla eesmärgi nimel!

Alati kui Sind vaatan,
Ei suuda ära minna,
Sinu juurest kuskile,
Tunded möllavad minus!
Pühendan Jaanale
Lisas: koer110791 @ 2013-08-15 Hinne: 3.67


Kallimale

Sinule mu kallim mõtlen nii ööd kui päevad ja tahan Sulle öelda et Sina kuulud mulle vaid ja ilma Sinuta ei saakski elada, hea meelega oleksin Sinu kaisus ja suudleks Sinu huuli ja embaks Sind ning ütleks Sulle et Sind armastan! Kallis, ole hea ja tule istu minuga ja kuulame vaikust ja naudime meie romantilisemat õhtut ja sööme torti ja joome mingit jooki ja kingin Sulle palju lilli ja panen küünlagi põlema! Miski meid ei häiri, oleks hea seda teha TALLINNAS!
Naisele mõeldud
Lisas: koer110791 @ 2013-07-26 Hinne: 5


kirglik romantika

Tere!

kallis Jaana, ma tahan Sulle midagi rääkida ja see jutt on ainult Sulle mõeldud a nimelt ma tahan Sulle rääkida, KIRGLIKUST ROMANTIKAST! Kirglik romantika on see kui mina olen Su kõrval ja emban Sind ja sulg kergelt ja kirglikult suudlen Sinu huuli, miskit mind ei takista Sinu juurde jooksmast, olen vaba ja naudin elu täiel rinnal ja Sinuga on mul tunduvalt põnevam! Kallis Jaana Käämer, ole nii kallis ja pane ka midagi kirja mida mõtled minust!
kirglik armastus
Lisas: koer110791 @ 2013-07-24 Hinne: 5


süda ja hingelähedus

Täna jälle nägin unes Sind ja seal oligi see mis mind ootab ees, me olime Sinuga koos ja rääkisime Sinu kodu teemal ja see kodu ongi Viljandi, samal ajal kui koos jalutasime, oli jalutus käik tehtud haapsalus! Me veel naersime koos südamest, miski hoidis kinni mind ja äkkitselt sain ma Sinuga kokku ja mida aeg edasi, seda lähedasemaks me Sinuga ka saime! minu kallis ingel oled Sa, taas ma mõtlen Sinule!
pühendatud Jaanale
Lisas: koer110791 @ 2013-07-23 Hinne: 5


Igatsus Sinu järle

Igatsus kasvab aina Sinu järele, ma ei suuda enam olla üksi, kalis palun kuula ja emba mind sest ainult SINA saad mu maailma muuta ja saan tunda ennast vabana! Kallis Jaana Käämer, ma tunnen et see aeg on lähedal mil ma Sinuga kokku saan ja see juhtub peatselt kui kooli lõpetan aga selleks võib kuluda mõni aeg, kuid siiski oled minu hinges ja südames! kalis Jaana, ma ei taha Sind kunagi kaotada, oled see keda mina leidsin ja Sa kuulud minule! Kallis Jaana Käämer, ma tegin Sulle üllatuse ja seda saaksid vabalt kuulata ja võib-olla isegi teen sõnadki valmis ja laulame koos, meie laulu! Esimene lugu on MINU MUUSIKA ja teine on ROMANTILINE MEELEOLU! Need kaks lugu ma pühendaksin Sulle kuna ma armastan Sind hingepõhjani ja need lood on minu enda tehtud lood, küll mitte hea kvaliteediga aga siiski on kuulatavad!
Armastusele
Lisas: koer110791 @ 2013-07-15 Hinne: 5


vaikus

Istun omaette ja tunnen miskit et mind piinab ja ei anna rahu, olen ilma Sinuta kurb, kallis Jaana, ma ei suuda enam olla ilma Sinuta!
Jaanale
Lisas: koer110791 @ 2013-07-10 Hinne: 5


Vaikus küünalde keskel

Vaikus küünalde keskel ja tuba pime, küünla valgel istun Sinuga siin toas ja õrnalt emban Sind ja vaatan Sulle silma, suudlen Sinu huuli! Vaikus matab taeva, miski andis mulle jõudu ja energiat elamiseks! Kuulen Sinu hingamist ja kuulen Sinu südame lööke, istun voodil Sinuga ja vaatan neid samu küünlaleeke mis meid ümbritseb ja hoian sinu kätt. Sõna lausumata vaikime ja õhtust naudime ja klaasike veini meie käes, magus suudlus ja magus uni meie ees! Lumi on maas ja kardinad meil akna ees, lilled vaasis ja põranda valgus kurvalt lõõmab, meie südametuksed kostuvad vaid meie kõrvu! Kallis Jaana, tean mis tahad veel et ma teeksin Sulle välja, öine hõng on meie ees ja värske maine õhk meie sees! Ma ei suuda hetkegi olla Sinuta ! Paigas kus ma olin on nüüdseks võõraks jäänud! Täna, mil ma Sinu juurde kolisin elama on alanud uus elu, südames on keegi kes minust hoolib ikka veel ja veel, see oled ju Sina ise kalis Jaana! Tahaks olla Sinu kaisus ja tunda Sinu õrna soojust! Kallis, ma tahan et Sa mõistaksid mind nagu minagi mõistan Sind! Kallis, mul on selline igatsus Sinu järele et nutan siiani omas hinges!
Armastus
Lisas: koer110791 @ 2013-07-04 Hinne: 3.67


Mina ja Sina, meie kahekesi koos!

Mina ja Sina, kahekesi koos on mõnusam ja soojem! Kallis Jaana, ma tahan olla Sinu kätte vahel ja magada Su juures alati. Alati kui mind embad, hakkab soojem mul. Tahan et Sa suudleksid mind ja mina suudlen Su pehmeid huuli. Tahan panna oma käed Sinu ümber ja magad Su kaisus ja kuulan Sinu hingamist. Ma kuulen Sinu südamelööke! Sa mõjud mulle hästi ja suudad terveks mind ravida! Ma ei suuda enam kaua oodata ja kohe jooksen Su kätte vahele! Õues kallab vihma nagu oa varrest, kätte jõudis talv, sellest hoolimata on mul Sinuga hea! Sa soojendad mu keha alati, küünalde sees me oleme ja kuulan vaikselt Sinu hingamist, olen arglik veidi aga miski mind õnnnelikumaks ei tee kui Sina suudad rõõmustada mind! Muusika on vaikne ja romantika meil toas! Me kahekesi vaid toas oleme ja meid ei huvita siin kohal enam miskit muud, vaid see et Sinuga olla saaksin! Meis on paljugi ühist ja head ja sooja, pole vahet mis mind riivab aga tähtis on see et alles oled mul!
Õhtune aeg
Lisas: koer110791 @ 2013-07-04 Hinne: 5


Vabadus

Nüüd see siis käes, aeg mil ma kolisin Sinuga kokku elama, seda on raske kirjeldada, on usukumatu et ma Su üles leidsin! Kallis, Sind suudeldes & emmates, tulevad mulle õnnepisarad silma, ma ei suuda neid enam tagasi hoida, igatsus tapab mind siiani, tahaksin väga olla Su kaisus ja alati! Ükskõik mis ka ei juhtu minuga, oleme alati me kaks. See tunne mis ma tunnen on uskumatult hea ja lõõgastav. See tunne ja see aeg annab mulle jõudu ja aeg parandab kõik praod. Ma kuulan üksi oma ette vaikuse muusikat, see lausa paitab minu kõrvu ja kõrvad lausa puhkavad sellest! Ma siiamaani ei suuda uskuda et kuidas see võis meid kokku viia, see armastus on rohkem kui armastus, see on tõde ja õigus! Ma ei suuda enam Sinust lahus olla, ma aina rohkem ja rohkem vajan Sind, mis see olla võis aga see on midagi kirjeldamatut. Õhtu mil me koos istume kahekesi toas on romantiline, küünlad põlevad seal reas! Sinu kehapuudutus ja soojus teevad õnnelikuks meid. Su kehakeel on rohkemat ja enamat kui lihtsalt kehakeel. Olen Sinu pärast kõigeks valmis ja olen valmis oma hinge Sulle müüma, päev haaval juuksed on meil hallid peas ja see armastus ei lõppe ealeski, sest see mil me polnud kaua koos elanud on käes, see oleks nagu alles juhtunud aga tegelikult oleme me koos olnud üle mitme aasta! Saa aru kallis, see valu mis minus rändas on välja läinud minust! Miski mind ei takista elamast, ma löön aja parajaks Sinu juures olles! Need päevad mil ma Sinuga siin olen elanud on alanud alati rõõmsalt ja lõppevad ka kiirelt ja rõõmsalt! Eks meil kõigil ole raskusi aga me saame neist ka lõppuks üle ja elu läheb edasi, öeldakse ju et juhtub ka parimates peredes ja juhtub ka parimatel päevadel! Nii uskumatu kui see ka pole on sulatõsi lugu:)!
Armsamale
Lisas: koer110791 @ 2013-07-03 Hinne: 5

« Eelmine  Leht: 1  2  3  4  5  6   Järgmine »
. .