. .
.
Täna on kolmapäev, 29.06.2022, kell on 15:44        Ajutiselt on sisselogimine peatatud
. Märksõnad » armsamale .
   
Leht: 1  

Soovitus

Et ikka säraksid Su silmad nagu kevadpäike, et ilulembus hinge ainult jääks. Et kordaminek saadaks sinu käike ja kõik, mis halb Sust kaugelt mööda läeks.
armsamale
Lisas: leiu @ 2015-05-30 Hinne: -


soe armastus

soe armastus soojendab,
minu süda lausa sulab ära,
sest et olen nüüdseks õnnelik,
kui mind embad ja tasa suudled!

süda soe mul sees,
kuulen meie tukseid,
sinule mõtlen palju,
mulle kallis oled Sa!
armsamale
Lisas: koer110791 @ 2013-10-22 Hinne: 5


Vabadus

Nüüd see siis käes, aeg mil ma kolisin Sinuga kokku elama, seda on raske kirjeldada, on usukumatu et ma Su üles leidsin! Kallis, Sind suudeldes & emmates, tulevad mulle õnnepisarad silma, ma ei suuda neid enam tagasi hoida, igatsus tapab mind siiani, tahaksin väga olla Su kaisus ja alati! Ükskõik mis ka ei juhtu minuga, oleme alati me kaks. See tunne mis ma tunnen on uskumatult hea ja lõõgastav. See tunne ja see aeg annab mulle jõudu ja aeg parandab kõik praod. Ma kuulan üksi oma ette vaikuse muusikat, see lausa paitab minu kõrvu ja kõrvad lausa puhkavad sellest! Ma siiamaani ei suuda uskuda et kuidas see võis meid kokku viia, see armastus on rohkem kui armastus, see on tõde ja õigus! Ma ei suuda enam Sinust lahus olla, ma aina rohkem ja rohkem vajan Sind, mis see olla võis aga see on midagi kirjeldamatut. Õhtu mil me koos istume kahekesi toas on romantiline, küünlad põlevad seal reas! Sinu kehapuudutus ja soojus teevad õnnelikuks meid. Su kehakeel on rohkemat ja enamat kui lihtsalt kehakeel. Olen Sinu pärast kõigeks valmis ja olen valmis oma hinge Sulle müüma, päev haaval juuksed on meil hallid peas ja see armastus ei lõppe ealeski, sest see mil me polnud kaua koos elanud on käes, see oleks nagu alles juhtunud aga tegelikult oleme me koos olnud üle mitme aasta! Saa aru kallis, see valu mis minus rändas on välja läinud minust! Miski mind ei takista elamast, ma löön aja parajaks Sinu juures olles! Need päevad mil ma Sinuga siin olen elanud on alanud alati rõõmsalt ja lõppevad ka kiirelt ja rõõmsalt! Eks meil kõigil ole raskusi aga me saame neist ka lõppuks üle ja elu läheb edasi, öeldakse ju et juhtub ka parimates peredes ja juhtub ka parimatel päevadel! Nii uskumatu kui see ka pole on sulatõsi lugu:)!
Armsamale
Lisas: koer110791 @ 2013-07-03 Hinne: 5


Pühendusega armsamale.

Sinust mõeldes möödub mu päev,
Ainus, keda ma siin maailmas veel sallin oled Sina!.
Anna andeks kui ma pole alati lähedal,
Ma võin sind küll sallida, kuid see ei tähenda, et ma sind asrmastan
kuid tea, et minu jaoks KÕIKE sa tähendad.
Sa keelasid mul ennast armastada ja ka sõbraks pidada. Sest sa teadsid, et see oleks mulle raske! Ainus mida võin teha on sind sallida! Sest nii ei pidavat ma haiget saama.
armsamale
Lisas: ronja @ 2012-03-15 Hinne: 5

Leht: 1  
. .