. .
.
Täna on esmaspäev, 23.05.2022, kell on 15:29        Ajutiselt on sisselogimine peatatud
. Kasutaja koer110791 lisatud luuletused .
   
« Eelmine  Leht: 1  2  3  4  5  6   Järgmine »

Lähedastele pühendatud

Teid igatsedes istun nukralt ja mõtlen teile ja kahju neist toredatest aegadest ja neist vaid mälestused alles jäid ja igatsen neid aegu, mil koos saime palju aega veeta ja palju ringi siblida aga aeg teeb oma tööd ja mina pole siiani teid sõbrad unustanud, ma saan aru, et te olete head tahtnud teha ag ka minul on kunagi aeg siit omale elule üle minna ja jatei kaasa haaraks käest ja läheks teiega seiklema laia ilma rännates läbi aegade ja ajavoolu peatada tahaks aga seda teha kahjuks ma ei saa, vaid Jumal teha seda saab, kui see pole minu käsutuses, Jumal ise teab mida ja kuidas.

Teid igatsedes Igor
Eelmine elu (mälestused)
Lisas: koer110791 @ 2014-01-26 Hinne: 5


Pisarad

Tahan vabandada teie kõigi eest, et ma tegin teile haiget, ma saan aru, et te olete tahtnud head aga ma olen selline ja istun vaikselt ja mõtlen oma mõtteid ja suudan vaevu teile keskenduda ja alati, kui istun siis mõtlen oma kallimale ja tahaksin uuesti kuulda teda.

Ma olen lapsest saati elanud lastekodus ja see kummitab mind siiani ja ei suuda seda enam iialgi unustada, mul on valus rääkida aga minu kallim on mulle eluosa ja tükk minust ja ma tahaksin, et te saaksite minust aru, vaadates aegade taha olen paljutki uut leidnud ja olen ennast suutnud muuta!
Pühendatud lähedastele
Lisas: koer110791 @ 2014-01-01 Hinne: 5


soe armastus

soe armastus soojendab,
minu süda lausa sulab ära,
sest et olen nüüdseks õnnelik,
kui mind embad ja tasa suudled!

süda soe mul sees,
kuulen meie tukseid,
sinule mõtlen palju,
mulle kallis oled Sa!
armsamale
Lisas: koer110791 @ 2013-10-22 Hinne: 5


romantika

Romantika on minule midagi sellist, mis on eriline, eks meil kõigil on oma unistus ja keegi kuskil ootab, seda olen ise ka omale selgeks teinud. Ma tahaksin siiralt tänada kallis Sind, mul on hea meel et Sa oled mu välja aidanud hädast, kui mingi tahtmine meil on siis selle me ka täide viime! Kallis, palun kuula mis ma sulle tahan öelda!
pisike
Lisas: koer110791 @ 2013-10-20 Hinne: 5


süda

Kallis, ma olen valmis Sinuga rääkima kõigest, kui Sa lubad siis ma samal ajal rääkides vaataksin Sulle silma, et Sa näeksid mu armsaid silmi! Ma olen Sulle üle kõige tänulik, mis Sa mulle teinud oled, ootan veel sult seda ka et ma saaksin Sinuga isiklikult kokku ja ootan et Sa vastaksid mulle samaga! Kui Sa vähegi suudad vastu pidada siis ole nii armas ja kirjelda seda tunnet mida sa tunned hetkel kui ma sule oma tundeid siia kirja panin!
4 silma all
Lisas: koer110791 @ 2013-10-20 Hinne: 5


Sünge

Olen sünge kui sind pole minuga,
Pisar voola mööda põski alla mul,
Mul on kuradima valus ja raske,
Sest tunnen igatsust Sinu järgi!

Vaata mulle otsa kallis,
Sest Sinust sai minu naine,
Mina aga Sinu mees ja oleks,
See hea kui mind Sa suudleksid!

Ma tänan Sind selle eest,
Et kinkisid mulle hea võimaluse,
Olla Sinuga siin ja paljustki rääkida,
Ootan Sind juba ja vajan Sind kiiremas korras!
Kallimale
Lisas: koer110791 @ 2013-10-19 Hinne: 4


igatsus

Minu südames on igatsus ja minu sees on hormoonid mis möllavad, ma ei suuda olla üksinda, mida rohkem mõtlen ma Sinule, seda rohkem ma igatsen Sind kallis! Ole nii kallis ja räägi mulle midagi, palun valgusta mulle ennast! Ma räägin Sulle kõigest ja enamus ajast räägin Sulle endast! Ma siiralt palun kallis, ära jätta üksi mind, kõik muu võib jääda tahaplaanile, Sina oled ikka esimesel kohal keda mina armastan! Otsin aegluubis omale aega et Sulle hetke leida luuletamisele! Kallis, ole hea ja suudle veelkord mind!
musile
Lisas: koer110791 @ 2013-10-17 Hinne: 5


Lähedus

Kallis, ma tunnen kui lähedal on see aeg mil ma emban ja suudlen Sinu huuli, olen sisemiselt kurb ja nutan hinges, mul on raske olla ilma Sinuta! Ma ei suuda unustada iialgi Sind, palun päästa mind, olen eksinud hing! Palun Sind, Sa võid päästa mind!
kallimale
Lisas: koer110791 @ 2013-10-16 Hinne: 4


Mina+Sina=Meie

Tere kallis!

Ma armastan Sind, tahan olla Sinuga koos ühes ja tormata Su soojade kätte vahele ja tahan tunda su armastust. Minu hing ja süda vajavad Sind, nüüd ja alati, mulle oled Sa maailmas kallim ja olulisem! Istun voodil ja ootan Millal Sa küll tuled minu juurde ja muud mind ei huvita mis mujal toimub, mind huvitad ainult Sina kallis! Ära karda kallis, ma ei jäta iialgi Sind üksi! Võtan Sind enda tiiva alla, olen Sinul olemas ja Sina mul. Mul on kuradima raske olla ilma sinuta, olen sageli mures Sinu pärast ja ei teagi mida endaga küll teha, mul süda ja hing on leekides, rebin ennast ribadeks!
Kallikesele
Lisas: koer110791 @ 2013-10-13 Hinne: 3.67


Suudlus

Tere kallis

Ma armastan Sind, tahaksin öelda Sulle, kui kallis Sa mulle oled ja olen julge ja tahaksin Sulle öelda kullake! Minu kullake, kutsun tantsupõrandale Sind ja hiljemalt olen kodus Sinuga ja naudin meie kaunist, romantilist õhtut!
minu kullakesele
Lisas: koer110791 @ 2013-10-09 Hinne: 5

« Eelmine  Leht: 1  2  3  4  5  6   Järgmine »
. .